Ekranlar

Oyuncu monitörleri, digital signage, video wall, dokunmatik interaktif ekranlar, dış mekan ürünleri , profesyonel ekranlar, led ekranlar, bilgilendirme ekranları, akıllı tahta gibi bir çok ekran ile ilgili satış, satış sonrası eğitim vb. hizmetlerimiz için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz.

Ekranlar 19 ürün var.

Alt kategoriler

 • Kurumsal Interaktif...

  Toplantı Odaları, Sınıflar , Konferans salonları, yönetici odalarında kullanabileceğiniz , video konferans sistemleri ile entegre çalıştırabileceğiniz android  yada microsoft tabanlı  65", 75" 86" 98" ebatlarında dokunmatik interaktif ekranlar ile ilgili bilgi almak, ücretsiz demo randevusu oluşturmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Videowall

  Projenize uygun Videowall ekranlar ve donanımları ile ilgili bizi arayabilirsiniz. 

 • Profesyonel Ekranlar

  7/24 çalışma özelliğine sahip, yatay veya dikey konumlandırılabilinen profesyonel ekranlar hakkında detaylı bilgi için bizi arayınız. 

 • Digital Signage

  Kapalı devre yayın sisteminizde , yazılım yada network üzerinden kontrol etmenize olanak sağlayan digital signage ekranlar hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz. 

 • Toplantı Bilgi Ekranları

  Toplantı , konferans salonlarınızda, kullanım bilgisi ve yönlendirme sunan bilgi ekranları ile ilgili bizi arayabilirsiniz.

 • Akıllı Tahtalar

  Akıllı tahtalar, geleneksel tahtaların yerini alan ve modern teknolojiyle donatılmış interaktif bir öğretim aracıdır. Bu tahtalar, öğretmenlerin derslerini daha etkileşimli ve görsel açıdan zengin bir şekilde sunmalarını sağlar.

  Akıllı tahtalar, öğrenme deneyimini iyileştiren birçok avantaj sunar. Öğretmenler, konuları daha ilgi çekici ve anlaşılır hale getirmek için görsel ve işitsel materyalleri kullanabilir. Öğrenciler, dikkatlerini daha iyi odaklayabilir, etkileşimli öğrenme deneyimi yaşayabilir ve bilgileri daha iyi anlayabilir. Ayrıca, öğretmenler ve öğrenciler arasında geri bildirim sağlamak ve işbirliği yapmak için kullanılabilir.

 • Oyun ve Eğlence...

  Eğlence ve Oyun Monitörleri ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayın. 

 • Aksesuar ve Aparatlar

  Kurumsal Ekranlar, Dokunmatik Ekranlar Akıllı tahta ve Endüstriyel Ekranlar için Kablosuz görüntü aktarıcı webcam vb. Aksesuarlar ve Aparatlar için Müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz. 

sayfa başına
19 öğeden 1 - 12 arası gösteriliyor
19 öğeden 1 - 12 arası gösteriliyor