Video Konferans

Toplantı odaları, Sınıflar, Konferans salonları , Uzaktan eğitim sınıfları vb. alanlarınızda kullanabileceğiniz Video Konferans ürünleri ve aksesuarları için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 

Video Konferans 1 Ürün var.

Alt kategoriler

 • Konferans Kameraları

  Video konferanslarınız esnasında kullanabileceğiniz geniş açı, hareketli yada sese duyarlı farklı marka ve model profesyonel konferans kameraları için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Konferans Hoparlörleri

  Video konferanslarınız esnasında kullanabileceğiniz masa üstü , bluetooth, mikrofonlu - mikrofonsuz, 4 yönlü , sese duyarlı vb. birbirinden farklı marka ve özelliklerdeki hoparlör sistemleri için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. 

 • Kablosuz Konferans

  Kablosuz konferans sistemleri ile , uzaktan bağlantılarınız daha sorunsuz, daha güvenilir ve daha pratik. Detaylı bilgi için bizi arayınız. 

 • PTZ Kameralar

  Profesyonel PTZ kameralar video konferans deneyimleriniz de birinci sınıf optik ve canlı görüntüler almanızı sağlar. Size uygun ürün tespiti ve detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçiniz.

 • Başkan ve Delege...

  Çoklu katılımcılar ile gerçekleşen yada yönetim kurulu vb. toplantılarınıza kullanabileceğiniz başkan-delege mikrofon sistemleri için bizi arayınız. 

1 öğenin 1 - 1 arası gösteriliyor
 • ViewSonic FullHD Ultra Geniş açılı Windows/MacOs/Android/ChromeOs mikrofonlu Tak çalıştır Kamera 110 ° geniş görüş açısına sahip 1080p çözünürlük Gürültü azaltıcı dahili mikrofon Aydınlık ve karanlık ortamlar için WDR ve arka ışık kontrolcüsü Öne eğimli üst montaj kiti Windows / Mac / Android / Chrome OS uyumlu USB 2.0 portu ile tak ve çalıştır

  4 603,72 TL
1 öğenin 1 - 1 arası gösteriliyor